وضعیت فعلی
ثبت نام نشده
قیمت
79000

برای تشخیص صحیح و به موقع بسیاری از بیماری ها نیاز است تا متخصصین رشته های پزشکی از قبیل پزشکان و داروسازان بتوانند نتایج حاصل از تست های آزمایشگاهی را به طور دقیق تفسیر کنند تا به بیماران در جهت بهبود هرچه سریع تر کمک کنند.

از پزشکان انتظار می رود که به طور دقیق تست های آزمایشگاهی را تفسیر کرده و از این نتایج در جهت درمان بیماران استفاده کنند، همچنین با توجه به مراجعه بسیاری از بیماران به داروخانه، داروسازان نیز باید بتوانند تا حد قابل قبولی تفسیر تست های آزمایشگاهی را بلد باشند و در زمینه  OTC به بیماران کمک کنند یا بیماران را به متخصصین مربوطه ارجاع دهند.

ویژگی های مدرسه ( چرا باید در این مدرسه شرکت کنم؟) :

مدرسه تفسیر تست های آزمایشگاهی در 4 جلسه 2 ساعته برگزار می شود که در جلسه اول و دوم تست های آزمایشگاهی مورد بررسی قرار می گیرند و در جلسه سوم تفسیر برگه های MRI و Ct scan آموزش داده خواهد شد. و در جلسه آخر هم به بررسی تعداد زیادی از برگه های آزمایش می پردازیم تا به صورت کاملا کاربردی با جنبه های مختلف تفسیر تست ها آشنا شوید.

بعد از ثبت نام در دوره آنلاین ما در یک گروه واتساپی عضو می شوید و در طی وبینار هر چند روز، یک برگه آزمایش در گروه ارسال می شود و دوستان با کمک همدیگر به آن پاسخ خواهند داد که این فعالیت می تواند به یادگیری شما کمک شایانی کند.

مدرسین دوره :

  1. دکتر هادی اسماعیلی عضو هیات علمی گروه بالینی دانشکده داروسازی شهید بهشتی
  2. دکتر افسانه نورمندی، داروساز و متخصص داروسازی بالینی

توجه:

اگر در طی دوره فرصت نمی کنید که به صورت آنلاین در جلسات شرکت کنید یا اینکه بعداً دوباره قصد دارید فیلم ها را مشاهده کنید این امکان برای شما فراهم است که به صورت نامحدود به وبینارها دسترسی داشته باشید و حتما نیاز به شرکت آنلاین در کلاس ها نیست.

 

 

 

 

برنامه دوره:

تاریخ  و ساعت سرفصل استاد مدرس
پنج شنبه 6 آذر ماه

ساعت 16-18

تفسیر آزمایشات سلول های خونی(CBC) و آزمایشات عملکرد کلیوی / iron profile / ESR / CRP / Stool exam / BUN / Scr و بررسی فاکتورهای التهابی دکتر افسانه نورمندی
پنج شنبه 6 آذر ماه

ساعت 18-20

تست های بیوشیمیایی ( قند خون و عملکرد کبدی و تیروئید …) دکتر هادی اسماعیلی
پنج شنبه 13 آذر ماه

ساعت 18-20

Imaging  ( تفسیر MRI و   CT scan و …) دکتر هادی اسماعیلی
جمعه 14 آذر ماه

ساعت 18-20

بررسی برگه های آزمایش پر کاربرد (Case study ) دکتر افسانه نورمندی

 

چه کسانی می توانند در این دوره شرکت کنند؟

تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی خصوصاً پزشکان عمومی و متخصص، داروسازان و علوم آزمایشگاهی و پرستاری و …

 

برای ثبت نام در این مدرسه چه پیش نیازهایی را باید گذرانده باشیم؟

برای ثبت نام در این مدرسه پیش نیاز خاصی نباید گذرانده باشید و تمام دانشجویان علوم پزشکی می توانند ثبت نام کنند. اساتید این دوره سعی می کنند از سطح پایه شروع کرده تا همه افراد متوجه موضوعات مطرح شده بشوند.

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مدرسه تفسیر تست های آزمایشگاهی

تاریخ شروع دوره : 06/09/1399
timerمدت زمان دوره : 8 ساعت
peopleتعداد مدرسین : 2 استاد
labelهزینه دوره : 79000 تومان

برگزار کننده

آکادمی شکیب
وبیفار
فهرست